JUST přichází z přírody

Zkušenosti

Zkušenosti zákazníků

Mezi zákazníky, mám i ,,básníky". :O)).

 

Useknul si ogar nožku,

aj tkaničku i ponožku.

Byl to ogar nešikovný,

nebyl Tea Tree vůbez hodný.

Teď je smuten, bolu hust,

vyléčí ho snad jen JUST.  autor  M. L.

 

Kupujte si Tea Tree,

je to olej chytrý.

Just Vám může pomoci,

od bolesti nemocí.

Ať je léto, nebo zima,

 s JUSTEM bude Vám vždy prima.

To Vám přeje ze Zlína

Mirka Husková a její JUST skupina.   

 

 Zde je pár rad, jak využít Tea Tree olej ze zkušenosti zahraničních kolegyň :-)

 Poporodní rány:
Jakmile se rána zahojí, očistit oblast denně malým množstvím Deo Intim + sedací koupel s 5 kapek Tea Tree oleje. Poté použít Tea Tree nebo Levandulový krém k obnovení hladkosti a elasticity pokožky.

 Často řeším zánět močového měchýře.  Začala jsem před dvěma dny  pociťovat, že se " něco děje". Neměla jsem moznost lékaře, tak jsem si nasadila horké koupele s Just tea tree olejem a pro jistotu si přidala pár kapek na spodní prádlo na nošeni mimo koupelí a světe div se, bolesti jsou pryč...díky bohu a díky Justu:)))

---------------------------------

 Malý zázrak.

Netušila jsem, že někdy řeknu, že je lepší produkt, než Anti stresový olej. Ano a je tomu tak. V okamžiku, když jsem otevřela olej 3 Mind mix a přivoněla, byla jsem omámena jeho vůní, ale v tom pozitivním slova smyslu.  Nejenže jsem jej měla možnost ihned otestovat na své kamarádce, která dostala migrénu. Přibrzdila jsem u jejího domu, ve dveřích jsem jí kápla pár kapek na zátylek, namazala jsem jí spánky a zase odfrčela. Za nějakou chvilku jsem dostala SMS , že olej objednává a že migréna po chvíli zmizela. Několikrát jsem olej vyzkoušela i na sobě, když jsem měla posit počátečního tlaku v hlavě. V práci mám stejnou zkušenost s kolegou, když ho bolela hlava. Pár kouzelných kapek a bylo po bolesti. Tento malý ,ale účinný olej, nosím stále v kabelce. A jaký je Váš oblíbený olej? Napište Mirce na její e-mai. huskova.just@gmail.com

 

 

 Mám velmi dobré poznatky a zkušenosti s Just  kostivalovým krémem-gelem, moje mamka má natržený vaz na noze, měla nohu celou černou i s prstama a hned po prvním natření začalo "fungovat" uzdravení, hned cítila reakci, cca po měsíci noha má krásnou barvu- přirozenou, ne tm.modrou až černou - spadla na ledu. Můžu jen doporučit.  Děkuji .Pavlína

Antistres aktivator jsem hned v pátek použila v kanceláři, tak jsme byly všechny v pohodě a klidu.V sobotu jsem Vám volala, potřebovala jsem poradit s první pomocí pro sebe. Spadla mi postel na prostředníček na ruce, naštěstí ne na kloub, ale až na poslední článek, tak ani asi nemusím psát, že jsem viděla všechny svaté.konec prstu byl okamžitě jeden velký krevní výron a otok, tak jsem hned ledovala a na střídačku dávala 31, aktiv a kostival.můj, když to po třech hodinách viděl,protože u toho nebyl, když se mi to stalo, tak řekl, že mám určitě rozdrcenou kost a že přijdu o prst.Povzbudivé. Ale už v neděli ráno nebyl prst skoro nateklý, pod nehtem je ještě trochu modřina a na špičce prstu asi sto teček-sražená krev. Myslím,že mi ani nesleze nehet. Po otoku ani rána. Tak to je zase moje další osobní výborná zkušenost s Justem i když trochu více bolestivá.

S pozdravem, mějte krásný den. Simona


Dobrý den paní Husková.

Děkuji za zprávu. Manžela na Nahrin asi neukecám. Já bych ale ještě potřebovala doobjednat balzám na nohy (ten, co jsem se mu tak bránila, a nyní je to můj dá se říct nejoblíbenější výrobek ) a aktiv. Nespěchám, ještě mám nějaký zbytek.

 Hezké odpoledne

 Dobrý den paní Husková.

Děkuji ještě jedenkrát za dodávku. Včera jsem již vyzkoušela koupel RELAx, skvělá.

Jsem ve stavu, kdy bych si něčeho tak úžasného potřebovala užívat několikrát denně.

 

 Dobrý den paní Husková.

Telepatie ohromně funguje, od rána myslím nato, že Vám musím napsat. Kolekci si objednávám 2 x a už teď se na ni těším. Navíc prosím 1x tee tree olej. Je to zázračný produkt – v neděli jsem se polila vřelou vodou,a zachránila jsem se tímto olejem. Nic, žádný puchýř, ba ani zarudnutí.

 Dejte mi prosím vědět, kdy budete mít věci přichystané. Ráda bych si jich užívala co nejdříve

 Dobrý den paní Husková.

 Moc Vám děkuji za ochotu. Byla jsem až zaskočená Vaší rychlostí. Jste správná obchodnice. Přistupujete k práci stejně jako já, zákazník náš pán.

 Jak se ochladí, musím mít na rukou jen Just krém na ruce, jinak mám šupiny jako kapr.

 Ještě jednou děkuji a těším se na příště

 Monika

 "Dobrý ráno paní Husková, mohla bych si u vás obj. krém na ruce? Mojí Mamince perfektně pomohl na ruce, má novinový stánek a měla ruky rozpraskané z novin a teď poprvé pohoda. Katka


 Zdravím  ,, Doktorku z hor "  - z devátého patra

...už jsem Vám chtěl několikrát zavolat, ale vždy jsem zapomněl. Díky zázračnému oleji / 31 bylin /, jsem opět nemusel navštívit doktora. Tentokrát ušního. Bolesti v uchu přestaly po aplikaci oleje.

Díky a doufám že nebudu muset v nejbližší době otravovat.  Zdeňa

 


 

"Dobrý večer, paní Husková Psala jsem Vám jak se mi na kole zranila moje švagrová a nyní si dovoluji poslat její odřeniny i s komentářem:

Jo a vyfotila jsem si tu moji odřeninu. První foto je koncem dovolené a druhá přesně 14 dní po pádu. Můžeš na mě dělat Justu zaslouženou reklamu.
Mazala Olej 31, Měsíčkový krém a jak to moc vysychalo přidaly jsme Kostivalový krém. Myslím, že foto je fakt bez komentáře.Lenka "

Odřenina

"Dobré ráno,paní Husková.
Mám další novou zkušenost. Máme doma malé štěně yorkshira a dostal alergickou reakci na vakcinaci.Celý se škrabal a natekl.Tak jsem ho nakonec potřela 31 olejem a do deseti minut bylo po alergii. Škoda,že mě to nenapadlo hned. Tak hezký den. Dáša "


"...Taky se musím pochlubit pro mne velkým úspěchem, manželova maminka si objednala kapsle s rybím olejem. Zajímala se jaký používám nový pleťový krém, prý jsem hodně "omládla",tak jsem jí popovídala o omega-3 a jejich vlivu na organismus a konstelace hvězd byla tak dobrá, že můj muž je chce taky. Moje radost je tak velká hlavně proto, že naše babi je Harpagon a koruna od ní vydaná je fakt vzácný jev. Nechci moc zdržovat, ale potřebovala jsem se o to podělit. Marta "


"...Jinak mám strašnou radost, protože moje maminka, která musí chodit už půl roku jen s návlekem na zpevnění kolene, protože jinak ji bolí a "ujíždí", po 14 dnech pravidelného mazání Kostivalovým krémem už návlek nenosí !!!
Předtím se mazala Jalovcem, který jí sice ulevil od bolesti, ale žádné zlepšení neviděla a potom zkusila Kostival ze Zelené kolekce, kterou si brala hlavně kvůli OsArTenu a je moc spokojená. Alena"