JUST přichází z přírody

O mně

Miluji život, mám ráda lidi.

Více o mně:

  • Narodila jsem se v roce 1950. Díky změně životního stylu, sportu a díky produktům Just a Nahrin se mi podařilo překonat mé velké zdravotní problémy. Cítím se dobře a žiji plnohodnotný život. Dokonce jsem se dočkala i milovaného vnoučka Kryštůfka, Maxíka a vnučky Adélky.
  • Prostřednictvím Justu jsem poznala hodně přátel, jak mezi zákazníky, tak i mezi kolegy. S řadou z nich trávíme s manželem často svůj volný čas. Některé produkty mám stále s sebou. Při sportu na sjezdovce, na kole, v tělocvičně, ale i v kabelce v divadle – protože, co kdyby? Mám také dlouholeté zkušenosti jako cvičitelka. Produkty zaujaly i mé cvičenky, kterým pomáhají při regeneraci organismu a zpříjemňují jim i pocity při cvičení.
  • Nejlepší odměna za mou práci je spokojený zákazník, který se na mě znovu s důvěrou obrací. Za celé mé dlouholeté období spolupráce s Justem jsem nikdy nezalitovala, že jsem se pustila do práce s lidmi (zákazníky a poradci). Potřebuji ke svému životu totiž různorodou a tvůrčí práci.
  • Spolupráce s firmou Just a Nahrin mi, díky spokojenosti zákazníků, přináší vnitřní uspokojení, což je pro mne velmi důležité.
 

huskova-zivot.jpg